Uczestniczymy w projekcie organizowanym przez stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Drodzy!

Zostałem zaproszony (dziękuję za zaufanie!) do współpracy przy realizacji projektu organizowanego przez stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

W związku z tym projektem, 15 grudnia 2018 r. (sobota) w Kielcach (mieście bardzo dla mnie ważnym), będę udzielać nieodpłatnych porad prawnych osobom, które są/czują się pokrzywdzone przez instytucje finansowe. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym!

Jeżeli ktoś z Was lub Waszych bliskich/znajomych boryka się z problemem związanym z działalnością instytucji finansowej powinien skorzystać z tej okazji! Nie ma sytuacji bez wyjścia, nie ma nic gorszego od bierności.

Co do zasady(!) prawnicy to nie papugi, a Czarodzieje, którzy w interesie klienta potrafią wymyślić coś z niczego (choć zdarzają się czarne owce/Gargamele).

Jeszcze raz polecam i zapraszam do rejestracji!

Grudzień Konsumenta Rynku Finansowego

 

 

zdjęcie na stronie głównej: rawpixel / www.pixabay.com

1 thought on “Uczestniczymy w projekcie organizowanym przez stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

  • Gratuluję Kancelarii- bo wiem, że SBB zaprasza do współpracy wyłącznie Firmy wiarygodne, sprawdzone, rzetelne, pracowite i z sukcesem broniące osoby pokrzywdzone przez instytucje finansowe. Gratulacje i z tego powodu, że w całej Polsce tylko nieliczne kancelarie dogłębnie znają, tak jak WY, zagadnienia związane z mocno problematyczną działalnością instytucji finansowej ( na szkodę ich klientów ). Cieszę się, że Państwa Kancelaria uczestniczy w tym projekcie. Państwa pomoc: to danie nadziei i szansy zrezygnowanym, załamanym pokrzywdzonym ( i ich rodzinom ). Życząc Kancelarii Nartowski i Bańdo dalszych sukcesów ( na salach sądowych ) – równocześnie wiem, że tym samym osobom pokrzywdzonym najlepszości ślę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: